Sinnstifterei-
Bolluk içinde bir yaşam

Brandwide ilham verici bir blog olan Sinnstifterei için yeni bir kurumsal tasarım geliştirdi. Blog, insanlara, hayatlarını yaşamak, kendilerinin en iyi versiyonu olmak, kendilerine inanmak, hayallerini gerçekleştirmek için yol göstermeyi hedefliyor. Yeni kimlik, markanın tutkusunu ve enerjisini yansıtırken, başarmak için anahtarın kendimiz olduğunu hatırlatıyor.

İnsanlara, doğaya hizmet eden şirketlere bilgimizle, yeteneğimizle ve işimizle katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Coşku ve güven dolu yeni kurumsal tasarımı geliştirirken Marion Lang`dan çok şey öğrendik.

Performansımız:
Corporate Design

“Sevgili Duygu, senin yanımda olman bir nimettir. Aklıma hangi fikir gelirse gelsin, onları ve adımlarımı tam olarak doğru ve en anlamlı bir biçimde geliştirmeyi başarabilirsin! Bu yeni bir görünüm serüvenim, seninle birlikte sadece öğretici ve derin değil, her şeyden önce aydınlatıcı ve içten dokunuş dolu oldu.

Asla bir benzeri daha olmayan sadece sana özel bir biçimde, markanın “ruhunu”, markalasmanin ardındaki derinliğini ve onu ifade etmenin eşsiz bir yolunu keşfettim seninle. Havai fişeklerden öte, yeni logomu ve imajımı adım adım bana sunduğunda hiç böyle bir kalp atışı ve sevinci hissetmemiştim. Muhteşem (benim için bile- 20 yıl reklam ajansım vardı) inanılmaz güzel, derin ve tatmin edici bir deneyim. Logomu seviyorum! Ve ışık saçıyor … müşterilerimin çoğu hemen yaratıcı ifadelerinin anlamını ve önemini görüyor. Kalpten teşekkür ederim ve özveri ile daha birçok projeyi seninle hayata geçirmeyi dört gözle bekliyorum.” Marion Lang

www.sinnstifterei.de

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?
İyi bir marka olmak ve dünyaya iz bırakmak istiyorsanız,
lütfen bizimle iletişime geçin!

Telefon +90 532 494 8480