Coactive GmbH- Anlamı personelinizle geliştirin

İnsanlar geleceği şekillendirir. İnsanlar toplumları şekillendirir. İnsanlar şirketleri şekillendirir. Bu nedenle de, şirketlerin çalışanlarının mutluluğuna özen göstermesi gerekir. Çalışanların ve yöneticilerin arasındaki diyaloğu güçlendirmek, üretimin ve satışın verimini arttırmak için eğitim ve koçluk Coactive GmbH’nın temel görevidir. Brandwide’ın bu projedeki misyonu, mevcut kurumsal tasarım yaklaşımını geliştirmekti.

Coactive GmbH- Eğitim, danışmanlık ve koçluk şirketi olarak Avrupa ödülüne davet edilmesiyle birlikte bizimle çalışmaya başladı. Fuar ve ödül törenine katılımın bir parçası olarak, tüm iletişim fikirleri, broşürler, kartpostallar ve fuar stantları 2015 yılında Brandwide tarafından tasarlandı. Brandwide olarak ikincilik ödülü için Coactive GmbH’yı tebrik ediyoruz.

Performansımız:
Marka geliştirme | Tasarım konsepti | Grafik Tasarım | Infografik

“Marka tasarım ajansı Brandwide, bütünsel ve ileriye dönük tasarım fikirlerinin geliştirilmesinde ve uygulanmasında bizim için güvenilir bir ortaktır. 5 yılı aşkın süredir birlikte çalışmaktayız.

Her zaman bizi iyi fikirlerle heyecanlandırmış ve ilerlediğimiz yolda motivasyonumuzu arttırmıştır. Şirket konularımıza, vizyonumuza gösterdikleri özen ve her konuyu büyük bir ilgi ile dinlemelerine minnettarız. Özellikle Duygu Hanım bize iyi bir rehber oldu. Birlikte bir çok başarıya imza attık ve atacağız. Brandwide’ı sizlere tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum. Kendisine, şirketine özen gösteren, bilinçliliğin markası içinde önemini bilen ve şirketinin bir marka olarak hatırlanmasını isteyen, küçük, orta veya büyük ölçekli şirketler, Brandwide ile birlikte doğru yoldadırlar.

Brandwide asla bir broşür yada web sitesiyle ilgili değil, her zaman bütünsel bir marka oluşturma fikri ile hizmet verir. Bunu çok takdir ediyoruz.” Silvio Merkel

www.coactive.de

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?
İyi bir marka olmak ve dünyaya iz bırakmak istiyorsanız,
lütfen bizimle iletişime geçin!

Telefon +90 532 494 8480